Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

VIDEO: Na klavír za několik týdnů - 6. díl

V šesté lekci internetové konzervatoře lektor předvádí, co jsou to kadence. Blížíme se tak k základům pro doprovod písniček.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

hondík

srozumitelnost lekcí

určitě je to dobrá věc, pochytit pár nových věcí. na klavír jsem nikdy nehrál, teď se to učím podle pana Kalendy. dost mě to baví auvítal bych nějakou pomůcku, jak zahrát uvedené písničky. okoukat to z monitoru je přece nesmysl!!!! to platí i u minulých lekcí. i když jsem se snažil, tak jsem spíš typoval co mám dělat. doufám že se to tu brzo změní k lepší srozumitelnosti. děkuji. honza

0/0
21.6.2010 21:14

tallos1

Jak to bude dál?

Možná se mi to zdá, ale začínám z toho mít dojem, jako by to tak nějak klesalo. První tři díly podle mne byly perfektní. To se musí nechat. Za to chválím a moc děkuji, základy jak hrom, co pomohly. Čtvrtý díl už mě přišel takový, jako kdyby pan Kalenda do toho nedával tolik snahy, jako u předchozích dílů. Pátý opakovací díl, tam není co komentovat. Opakování je prostě potřeba. Ale dnešní díl byl pro mne zklamáním. Těšil jsem se celý týden na dnešní díl, ale musím přiznat, že mě to přijde jako kdyby to bylo připravováno stylem: "udělejme to rychle, ať to máme z krku". Ukázat pár tónu, říct pár názvů a nic víc?

Ale možná je to jen můj dojem. ?

0/0
21.6.2010 11:42

sinpiconek

Hej! Dudáčku hrej!

Přehrál jsem si toto training – videologic a musím konstatovat, že se jedná o skvělý trikologic. V mládí jsem hrával na dudy a občasně na trombón, poté jsem, prosím, přešel na Harfu v déduru, ta mi sedla. Znáte to, občas slýcháváte věty typu „ta píše“, to o mně přátelé říkali „ten píše“, takový věhlas jsem si vydobyl svými podmanivými tóny v déduru.

Až jsem si nyní pustil tento training – videologic a musím konstatovat, že se jedná o skvělý trikologic.

0/0
21.6.2010 10:27Najdete na iDNES.cz