Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soutěžte o mazlíčka snů a ceny za 100 tisíc. A sbírejte samolepky

aktualizováno 
Speciální sběratelské album Mazlíčci vychází spolu s prvními dvanácti samolepkami ve čtvrtek 26. září jako příloha MF DNES. Najdete v něm fotografie a informace o 80 domácích mazlíčcích. Další samolepky budou vycházet každý všední den v MF DNES po dobu šesti týdnů.

Součástí čtvrteční MF DNES bude sběratelské album MAZLÍČCI se sérií prvních 12 samolepek. Další budou vycházet až do 7. listopadu každý všední den. | foto: MF DNES

Každý, kdo kompletně sesbírá a vylepí samolepky do alba Mazlíčci, získá sadu čokolád s nádhernými fotografiemi domácích zvířat a velký nástěnný plakát. Stačí, aby s vylepeným albem přišel do konce tohoto roku do některé z prodejen sítě s chovatelskými potřebami Pet Center a svůj čokoládový dárek si může hned odnést. Více informací najdete na www.nejkrasnejsimazlicci.cz.

Ukázka dvoustrany  z aktuálního alba MF DNES Mazlíčci, věnované nejkrásnějším...
Ukázka dvoustrany z aktuálního alba MF DNES Mazlíčci, věnované nejkrásnějším...
Ukázka dvoustrany z aktuálního alba MF DNES Mazlíčci, věnované nejkrásnějším...

Ukázka několika dvoustran již vylepeného sběratelského alba Mazlíčci

Hned ve čtvrtek 26. září vyjdou samolepky takových mazlíčků, jako jsou čivava, drápkatá opička, "hadrová" kočka ragdoll (článek o tomto zajímavém plemeni najdete zde) a kočka bengálská (článek o ní zde), labrador, křečík nebo chameleon jemenský, vhodný i pro začínající chovatele. Jinak totiž chameleoni patří k poměrně náročným zvířatům, zatímco péči o jiné mazlíčky zvládne i dítě.

Využijte výhodné předplatné a žádné samolepky vám neutečou

Pokud chcete mít jistotu, že MF DNES se samolepkami seženete každý den, můžete si objednat předplatné na dobu šesti týdnů ve speciální zvýhodněné akci za 83 korun na týden na telefonním čísle 225 555 522, nebo prostřednictvím SMS ve tvaru PREMAZL jmeno prijmeni ulice cislo mesto PSC (vzor: PREMAZL jan novak jindrisska 16 praha 11000) na číslo 902 11 a budete mít objednané i zaplacené předplatné MF DNES na šest týdnů.

Tip pro sběratele

Je-li sbírání a kompletování samolepkových alb vaším koníčkem, mohou se vám hodit webové stránky www.burzicka.cz, kde lze vyměňovat samolepky, kartičky, magnetky, pohlednice či turistické známky. 

Cena odeslané SMS je účtována podle běžného tarifu, cena příchozí zpoplatněné SMS je 498,- Kč včetně DPH (službu zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz). Infolinka je vám k dispozici na čísle 296 363 199 (od pondělí do pátku od 9 do 16 hod).

K objednání alba Mazlíčci můžete využít i jednoduchý internetový formulář zde

Možná máte doma Nejkrásnějšího mazlíčka, soutěžte o 100 tisíc 
Po dobu 6 týdnů, kdy budou samolepky v MF DNES vycházet, bude současně probíhat soutěž o nejkrásnějšího mazlíčka. Stačí vyfotit jakéhokoliv zvířecího mazlíčka a uložit jeho fotografii podle pokynů v sekci "přidat fotku" (na stránkách zde), což bude možné od čtvrtka 26. září 2013. Od 3. října bude probíhat první kolo (podrobná pravidla najdete zde). 

Fotogalerie

Celkem se hraje o ceny za 100 tisíc korun. Hlavní výhrou je poukázka na zboží včetně živých zvířat v hodnotě 25 tisíc korun. Záleží jen na vás, co si v této hodnotě vyberete, takže vyhrát můžete mazlíčka snů, nebo pro toho svého zboží z prodejen Pet Center.

MF DNES bude každou sobotu od 5. října do 9. listopadu zveřejňovat výběr nejhezčích mazlíčků přihlášených do soutěže. Kromě toho bude v období od 27. září do 7. listopadu každý den otištěna jedna soutěžní fotografie v MF DNES a zveřejněna na www.nejkrasnejsimazlicci.cz.

Autor:Nejčtenější

VIDEO: Masité šťavnaté hamburgery v Ostravě ze šéfa vymáčkly tři hvězdy

Ani burger s kuřecím masem vůbec nemusí být nuda, dokázali šéfovi v ostravském...

Zbytečně sladké housky, nic moc lokalita a na Ostravu poměrně vysoké ceny čekaly na šéfovy spásné rady tentokrát. Dva...

Pohlreich v dětském koutku: Kdybyste jim vařili modré z nebe, nesnědí to

Zdeněk Pohlreich vysvětluje rozdíl mezi běžnou a panko strouhankou.

Zdeněk Pohlreich se dostal v poslední řadě pořadu Ano, šéfe! do pekla dětského koutku, který evidentně nesnáší. V...Problémy s plasty mají nejen v Asii, řeší je i v USA. Chytají je do sítí

Sbírání odpadků u vyústění dešťové kanalizace

Kvůli plastům vznikají iniciativy i v rozvinutých státech, jako jsou Spojené státy americké. Vyvinuli tam systém, který...

V Dejvicích vsadili na jednoduchost, na zahradě odpočívají a suší prádlo

Vlevo záhon s ovocnými keři lemující plot, vzadu nová pergola s posezením a...

Zahrada ve vnitrobloku v klidné části pražských Dejvic patří k prvorepublikové dvojvile se sedmi byty. Ta se před...

Rostou? Pochlubte se svými aktuálními houbařskými úlovky

Miroslav Sovadina (na snímku) a další houbaři v regionu se vracejí z lesů s...

Někde lesy připomínají vyschlou poušť. Někde však bylo dost vláhy, aby houby mohly začít růst. Přitom by právě v této...

Další z rubriky

Vědci zkouší krmit skot mořskými řasami. Má to snížit produkci metanu

Množství emisí závisí u dobytka na kvalitě a množství zkonzumovaného krmiva.

Metan patří mezi plyny, které mají kvůli tzv. skleníkovému efektu nezanedbatelný podíl na ohřívání povrchu planety....

Fotosoutěž Zoo Praha: vyberte vítěze z padesáti nejlepších snímků

Semifinálové fotografie fotosoutěže Zoo Praha

Do konce srpna mohli nadšení fotografové a milovníci přírody posílat své snímky, které pořídili v Zoo Praha. Ta pro ně...

VIDEO: Tažný kůň Amišů pohání stroj na zmrzlinu a kolotoč pro děti

Kůň vyrábí zmrzlinu.

Kudy vede cesta soužití lidí se zvířaty, která jim slouží? Pro uzavřenou náboženskou komunitu Amišů v Indianě je kůň...

Najdete na iDNES.cz