Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soutěžte o mazlíčka snů a ceny za 100 tisíc. A sbírejte samolepky

aktualizováno 
Speciální sběratelské album Mazlíčci vychází spolu s prvními dvanácti samolepkami ve čtvrtek 26. září jako příloha MF DNES. Najdete v něm fotografie a informace o 80 domácích mazlíčcích. Další samolepky budou vycházet každý všední den v MF DNES po dobu šesti týdnů.

Součástí čtvrteční MF DNES bude sběratelské album MAZLÍČCI se sérií prvních 12 samolepek. Další budou vycházet až do 7. listopadu každý všední den. | foto: MF DNES

Každý, kdo kompletně sesbírá a vylepí samolepky do alba Mazlíčci, získá sadu čokolád s nádhernými fotografiemi domácích zvířat a velký nástěnný plakát. Stačí, aby s vylepeným albem přišel do konce tohoto roku do některé z prodejen sítě s chovatelskými potřebami Pet Center a svůj čokoládový dárek si může hned odnést. Více informací najdete na www.nejkrasnejsimazlicci.cz.

Ukázka dvoustrany  z aktuálního alba MF DNES Mazlíčci, věnované nejkrásnějším...
Ukázka dvoustrany z aktuálního alba MF DNES Mazlíčci, věnované nejkrásnějším...
Ukázka dvoustrany z aktuálního alba MF DNES Mazlíčci, věnované nejkrásnějším...

Ukázka několika dvoustran již vylepeného sběratelského alba Mazlíčci

Hned ve čtvrtek 26. září vyjdou samolepky takových mazlíčků, jako jsou čivava, drápkatá opička, "hadrová" kočka ragdoll (článek o tomto zajímavém plemeni najdete zde) a kočka bengálská (článek o ní zde), labrador, křečík nebo chameleon jemenský, vhodný i pro začínající chovatele. Jinak totiž chameleoni patří k poměrně náročným zvířatům, zatímco péči o jiné mazlíčky zvládne i dítě.

Využijte výhodné předplatné a žádné samolepky vám neutečou

Pokud chcete mít jistotu, že MF DNES se samolepkami seženete každý den, můžete si objednat předplatné na dobu šesti týdnů ve speciální zvýhodněné akci za 83 korun na týden na telefonním čísle 225 555 522, nebo prostřednictvím SMS ve tvaru PREMAZL jmeno prijmeni ulice cislo mesto PSC (vzor: PREMAZL jan novak jindrisska 16 praha 11000) na číslo 902 11 a budete mít objednané i zaplacené předplatné MF DNES na šest týdnů.

Tip pro sběratele

Je-li sbírání a kompletování samolepkových alb vaším koníčkem, mohou se vám hodit webové stránky www.burzicka.cz, kde lze vyměňovat samolepky, kartičky, magnetky, pohlednice či turistické známky. 

Cena odeslané SMS je účtována podle běžného tarifu, cena příchozí zpoplatněné SMS je 498,- Kč včetně DPH (službu zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz). Infolinka je vám k dispozici na čísle 296 363 199 (od pondělí do pátku od 9 do 16 hod).

K objednání alba Mazlíčci můžete využít i jednoduchý internetový formulář zde

Možná máte doma Nejkrásnějšího mazlíčka, soutěžte o 100 tisíc 
Po dobu 6 týdnů, kdy budou samolepky v MF DNES vycházet, bude současně probíhat soutěž o nejkrásnějšího mazlíčka. Stačí vyfotit jakéhokoliv zvířecího mazlíčka a uložit jeho fotografii podle pokynů v sekci "přidat fotku" (na stránkách zde), což bude možné od čtvrtka 26. září 2013. Od 3. října bude probíhat první kolo (podrobná pravidla najdete zde). 

Fotogalerie

Celkem se hraje o ceny za 100 tisíc korun. Hlavní výhrou je poukázka na zboží včetně živých zvířat v hodnotě 25 tisíc korun. Záleží jen na vás, co si v této hodnotě vyberete, takže vyhrát můžete mazlíčka snů, nebo pro toho svého zboží z prodejen Pet Center.

MF DNES bude každou sobotu od 5. října do 9. listopadu zveřejňovat výběr nejhezčích mazlíčků přihlášených do soutěže. Kromě toho bude v období od 27. září do 7. listopadu každý den otištěna jedna soutěžní fotografie v MF DNES a zveřejněna na www.nejkrasnejsimazlicci.cz.

Autor:Nejčtenější

Po Česku se prohání tisíce bobrů, lidí už se nebojí a umí i zabíjet

Bobr evropský v plné práci. Vyrušit ho, to se vám nemusí vyplatit.

V české přírodě se znovu zabydlelo zvíře, které jsme kdysi vyhubili. Máme se z návratu bobrů radovat, nebo nabíjet...

Většině ovoce a zeleniny lednička škodí. Kde je tedy skladovat?

Nezralý ananas do lednice zásadně nepatří. A jak je to s dalším ovocem?

Draze zakoupené ovoce a zeleninu logicky chceme uchovat čerstvé a chladničku považujeme za jasnou volbu. Jenže většina...KVÍZ: Bazmek nebo pačok. Vyznáte se ve starém řemeslnickém slangu?

Rozumíte, když s vámi mluví řemeslník?

Řemeslníci někdy mají tendenci používat termíny, kterými chtějí ohromit zákazníky, aby dali najevo odbornou převahu. Ne...

Češi jsou považováni za krále recyklace, ukázal průzkum

Kontejnery na tříděný odpad

Díky třídění odpadu dokážou Češi za rok vrátit „do oběhu“ 9 z 10 stromů, které byly pokáceny kvůli papíru. Třídění se u...

Evropou se šíří noví škůdci. Tesaříci a krasci napadají okrasné dřeviny

Krasec Lamprodila festiva

Tesaříci a krasci vázaní na jalovce byli posledních padesát let ve střední Evropě velice vzácní a ohrožení. S útlumem...

Další z rubriky

V Indii zalili omylem psa do asfaltu. Lhostejní dělníci ho odmítli vykopat

Spícího psa zaživa pohřbili do asfaltu

Až vzpoura místních obyvatel donutila silničáře vysvobodit ubohého psa. Kolemjdoucí jim sebrali bagr a psa z nově...

Další koně Převalského úspěšně překonali cestu z Prahy do Mongolska

I letošní transport převaláků je v pořádku na místě. Z přepravních beden jako...

Přesto, že úterní cestu čtyř klisen převaláků do jejich domoviny mohlo zkomplikovat deštivé počasí, letecký i pozemní...

Návrat divokých koní 2018 začal, čtyři klisny míří z Prahy do Mongolska

V časných ranních hodinách začal osmý transport vybraných koní Převalského do jejich mongolské domoviny. Z Dolního...

Najdete na iDNES.cz